Вільненський ліцей Тарутинської селищної ради Одеської області

Вибір підручників для 2 класів Вільненського ліцею

Витяг зпротоколу № 6 від 24.01.2024
5 січ. 2024

Витяг з протоколу про вибір підручників

Вибір підручників для 1 класу
16 лист. 2023

Наказ МВС України "Про затвердження Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти""

НАКАЗ 18.08.2023 № 685/1013
14 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У Вільненському ліцеї розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. З метою привернення уваги суспільства до ситуації з дорожньо- транспортним травматизмом й необхідності попередження смертності внаслідок ДТП, розміщуємо соціальну рекламу, яка була створена у межах нацпроєкту "Безпечна країна"
28 жовт. 2023

День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови з учнями 8 класу проведено квест "Мовний марафон", з учнями 5 класу - " Мовну вікторину"
10 жовт. 2023

День ментального здоров’я

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного. У Вільненському ліцеї з цієї нагоди учні 8 класу провели з п'ятикласниками та шестикласникам и заняття на тему "Кольоровий світ емоцій. Які бувають емоції." Учні підготували різноманітні вправи та ігри, в ході яких діти називали, відгадували та зображували емоційні стани, виконали руханки.
6 жовт. 2023

День Захисника і захисниць

В рамках тижня національно- патріотичного виховання вчителі початкових класів Вільненського ліцею організували для учнів 2-4 класів свято "Нумо, козачата ", яке пройшло на свіжому повітрі в лісі. Діти із задоволенням брали участь у змаганнях, показували свою спритність, витривалість,швидкість та силу. В кінці свята всіх дітей чекав смачний обід - козацький куліш. Дякуємо організаторам свята за усміхнені обличчя дітей, за позитив, за гарний настрій, з яким діти повернулися зі свята.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

айбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.Бажаємо, щоб це щастя настало якомога швидше. У це свято класні керівники 5, 6 класу Вільненського ліцею разом з дітьми провели квест- гру і дізналися багато цікавого і корисного про це свято- День Миру.
15 вер. 2023

Олімпійський тиждень.

Шкільне життя вирує,тож настав час підбити підсумки навчального тижня. Протягом Олімпійського тижня класними керівниками та вчителем фізкультури було організовано ряд заходів під гаслом "Активно рухаємось до Перемоги: здорові діти - здорова нація", які мали на меті пропагувати серед дітей здоровий спосіб життя , сприяти залученню їх до активних занять спортом. Олімпійський тиждень. Веселі старти для учнів 2-3 класів.