Вільненський ліцей Тарутинської селищної ради Одеської області

Матеріально-технічне забезпечення ЗЗСО

Матеріально-технічне забезпечення закладу

У школі діють обладнані кабінети: інформатики (11комп’ютерів);  початкових класів -4(ноутбук,1-телевізор, принтер,проектор,екран, роздатковий матеріал, тестові матеріали методична література, довідники, художня література, ), української мови та літератури ,географії,математики,болгарської мови та літератури -(ноутбук,прінтер,проектор,екран, портрети видатних українських письменників, роздатковий матеріал, тестові матеріали, узагальнюючи матеріали з досвіду роботи вчителів української мови та літератури, методична література, довідники, художня література).

Функціонує шкільна їдальня на 80 посадкових місць, яка, в основному, оснащена меблями та технологічним обладнанням; в наявності необхідний роздатковий посуд, 2 електричні плити.

У школі працює медичний кабінет, де в наявності необхідні ліки щодо здійснення першої медичної допомоги ,шкільні майстерні.

На території школи розташований спортивний майданчик, на якому знаходяться: футбольне поле, волейбольний майданчик, 2 турніка, майданчик для стрибків, баскетбольний майданчик. Працює спортивна зала.Функціонує етнографічна кімната , спортивна кімната,актова зала. Дитячий садок забезпеченний необхідним обладнанням.